AZ centrum

Prázdninová školka

Kam s dětmi o prázdninách? - každoroční letní dilema rodičů!

Je Vaše dítě na naše příměstské tábory  ještě malé? Využijte naší prázdninovou AZ školku!

 

Školka v AZ Centru Kralupy funguje i během letních prázdnin. Všem rodičům, kteří si doposud lámali hlavu nad tím, jak si během prázdnin zařídí hlídání svých ratolestí, nyní tato starost odpadá. AZ Školka je tu pro všechny, jež mají zájem využít vstřícné péče hodných „tet“. Prázdninová školka je přístupná dětem, které ji během roku aktivně navštěvují, ale dveře jsou otevřeny také novým zájemcům, kteří si doposud nevědí rady s hlídáním. Jako jedna z mála umožňuje totiž AZ školka vzdělávat děti od věku jednoho a půl roku.

 

Pestrý program prázdninové školky bude každý týden jinak tematicky zachycený. Podle vedoucí AZ Školky Aleny Novákové, budou učitelky s dětmi probírat velmi originální „prázdninová“ témata. „Budeme se věnovat tématům, jako jsou například prázdniny u moře, prázdniny na venkově, vodníci v českých vodách apod. To znamená, že si s dětmi popovídáme o tom, kdo už u moře byl, kdo strávil čas na venkově, budeme si například malovat moře, domácí zvířata, budeme vyrábět vodníka, podíváme se za vodníky také k řece, a mnohem více,“ pro bližší představu uvádí Alena Nováková.

Kouzlo AZ Školky spočívá v individuálním přístupu k dětem a také k rodičům. „Rodiče dopředu ví, jaký program máme pro děti připravený.  Navíc si s rodiči vždy v době vyzvednutí dětí povídáme o tom, co jsme za ten den dělali. Dokonce dennodenně sdílíme na Facebook fotografie z naší činnosti, o které tak mají rodiče velmi jednoduše přehled.  Mezi námi tedy funguje vzájemná komunikace,“ doplňuje vedoucí školky.

 

Prázdninová školka bude v provozu každý den od 7.00 do 16.00.

Cena za týden je 1 700 Kč bez stravy.

Stravné na 1 den: 59 Kč (dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pitný režim po celý den)

V letních měsících nabízíme i příměstské tábory pro starší sourozence. Mrkněte na naší nabídku: Příměstské tábory

V případě Vašeho zájmu či dalších dotazů ohledně plateb a přihlášek kontaktujte AZ Centrum prostřednictvím emailu  azcentrumkralupy@email.cz, telefonicky na 734 621 386. Máte -li zájem získat více informací o aktivitách školky, informujte se u vedoucí školky prostřednictvím emailu azskolka@email.cz, telefonicky na 773 255 697.

 

Centrum MATÝSEK - idatabaze.czZdraví - idatabaze.cz

Kalendář akcí všechny akce

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31            

Buďte s námi a podpořte nás

Sbírka

Podpořte i Vy naší činnost ve veřejné sbírce. Děkujeme.

Darovat!
Centrum D8

Centrum D8, o.p.s. zastřešuje tři základní programy: Centrum Matýsek, AZ centrum a Mondea centrum.

Centrum Matýsek

AZ centrum

Mondea centrum